تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

نخستین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی راهکارهای فناوری در صنعت خودرو که با عنوان «کلینیک فناوری خودرو» برنامه ‌ریزی شده است، با موضوع «متدولوژی AUTOSAR، مسیر تحول نرم‌افزار در صنعت خودرو»

نخستین نشست کلینیک فناوری خودرو توسط جتکو برگزار می‌شود

ایکوپرس- به منظور تسهیل طراحی توزیع شده سیستم های نرم افزار خودرو، استاندارد AUTOSAR در سال ۲۰۰۳ با همکاری تولیدکنندگان خودرو و تامین‌کنندگان رده‌های مختلف در حوزه سخت افزار و نرم افزار خودرو، معرفی شد. با گذشت زمان، شرکت‌های متعددی در جهت توسعه و تکامل این استاندارد، به این کنسرسیوم پیوستند تا جایی که هم اکنون این کنسرسیوم شامل بیش از ۱۵۰ شریک جهانی است و استاندارد AUTOSAR، به عنوان رویه اصلی مهندسی نرم‌افزار در خودرو شناخته می‌شود.

در این وبینار رایگان، ضمن تشریح سیر رشد و تکامل نرم افزار در پلتفرم برق و الکترونیک خودرو، تاریخچه، ضرورت و اصول متدولوژی AUTOSAR مورد بحث قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی جتکو، مخاطبان این وبینار، مهندسان طراحی نرم افزار و الکترونیک در صنایع خودرو، اعضای هیات علمی و دانشجویان رشته‌های، برق، کامپیوتر و مهندسی خودرو و مدیران و اعضای شرکت‌های دانش بنیان با موضوع کاری مرتبط هستند.

این وبینار شامل سرفصل های قیدها و الزامات در نرم‌افزارهای خودرو، سیر تکاملی پلتفرم برق و الکترونیک خودرو، نسل کلاسیک متدولوژی AUTOSAR، چالش های نسل بعدی پلتفرم خودرو و نقشadaptive autosar در توسعه پلتفرم zonal یک شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۵ در سایت www.evand.com  برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام حضور در وبینار به این سایت مراجعه کنند.

مجله خبری هنرستان ایساکو
پیوندهای کاربردی
دسترسی سریع
ارتباط با هنرستان ایساکو
آدرس:خانی آبادنو-خیابان مهران-خیابان نیکوبین
کدپستی: 1894758415
تلفن: 02155865656 - 02155844848 
نقشه گوگل هنرستان ایساکو
کلیه حقوق متعلق به هنرستان ایساکو می باشد.
Design By M.Farahmand