پیام مدیریت
هنرستان کاردانش ایساکو از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود. در طی نزديک به 21 سال تلاش مستمر، این هنرستان توانسته است با جذب اعضای هیات علمی كارآمد و هنرجویان مستعد و نيز با فراهم سازی زیر ساخت ها و امکانات مناسب آموزشی و کارگاهی به جایگاهی ویژه در سطح کشور و منطقه دست یابد.
هم اکنون هنرستان ایساکو با دارا بودن 32 نفر کارکنان، که 8 نفر اداری، 14 نفر هنرآموز ، 6 نفر دبیر و 4 نفراستادکار هستند، در زمـینه های مکانیک خودرو شامل تعمیر موتور خودرو، برق خودرو و کنترل کیفیت خودرو هنرآموز ماهر تربیت می کند. هنرستان ایساکو افتخـار دارد که تاکـنون بیش از 4500 نفر هنرآموز مکانیک خودرو در سطح دیپلم پرورش داده است که در مـراکز کارگاهی، صـنعتی و دانشـگاهی به فـعالیت اشـتغال دارند.
در راستاي اجرايي سازي راهبردهاي مطرح شده در سند بنیادین آموزش و پرورش كشور و بسترسازي جهت تحقق اهداف فوق و ايجاد زيرساخت‌هاي لازم و تشويق اساتيد و هنرجویان و حركت پويا در اين مسير از جمله سياست‌هاي اصلي هنرستان می باشد. امید است با یاری خداوند متعال و همکاری اساتید محترم، هنرآموزان و کارکنان هنرستان بتوان در خصوص ايجاد ارتباط نظام‌مند با مراکز کارگاهی، صنايع و برقراري تعامل دوسويه و هدفمند بين صنعت و هنرستان، گامهای عملياتي در جهت ایجاد اشتغال کارآمد برداشت.
مهندس نعمتی آرانی
مدیریت هنرستان
پیوندهای کاربردی
دسترسی سریع
ارتباط با هنرستان ایساکو
آدرس:خانی آبادنو-خیابان مهران-خیابان نیکوبین
کدپستی: 1894758415
تلفن: 02155865656 - 02155844848 
نقشه گوگل هنرستان ایساکو
کلیه حقوق متعلق به هنرستان ایساکو می باشد.
Design By M.Farahmand